Potřebujete finanční vzpruhu, abyste s vaším podnikáním neusnuli na vavřínech? Do banky jít nemůžete, protože je vám jasné, že ta vám žádné peníze nepůjčí. Co dál? Bez peněz se nehnete dál a vaše dosavadní práce, kterou jste vynaložili, je vlastně k ničemu. Pokud jste se dostali do takových finančních problémů, že bez půjčky už nejste schopni dál podnikat a vést svou živnost, musíte získat peníze někde jinde. Vlastníte-li nemovitost, je pro vás ideálním řešením využití nebankovní hypotéky bez registru, která nezkoumá registry a jejíž splatnost může trvat i několik desítek let. Tím pádem vás splátky nebudou příliš zatěžovat a vy můžete v klidu dále provozovat svoji, již rozběhnutou živnost.

miliardy v bance

Nenadálý finanční propad

V podnikání můžete být jednou nahoře a jednou zase dole. Tak jako každá strana má rub a líc, tak i podnikání se musí řídit jistými pravidly. Každý živnostník nebo firma moc dobře ví, že ke svému zdárnému podnikání musí přistupovat zodpovědně. Jakmile začnete své podnikání považovat za jistý přísun peněz, může se vám stát, že o velkou nebo dokonce o celou část přijdete. Pro někoho může být podnikání adrenalin, pro druhého zase může zase znamenat mít pevnou půdu pod nohama. Každý si musí uvědomit, že nic není zadarmo a každá chyba může mít fatální následky. A nemusí jít ani o velkou chybu. Živnostníci i firmy si musí hledět každé maličkosti. Zodpovědně nakupovat i prodávat, aby se nedostali do finanční tíže, která může přijít z hodiny na hodinu.

prázdné kapsy

Zabraňte exekuci

Důležitým krokem pro každou firmu, při finančních potížích, je okamžité řešení této situace. Exekuční příkaz nepotěší žádného podnikatele ani živnostníka. Ale i v takovém případě máte s naší rychlou hypotékou šanci na výhru. Žádné zdlouhavé prokazování příjmů a výpisů z registrů nečekejte. Vaše žádost bude vyřízena v řádu pár hodin.