Před několika lety se úrokové sazby u poskytovaných úvěrů pohybovaly na mnohem vyšší úrovni, než je dnešní praxí. Z nízkých úrokových sazeb se mohou těšit především ti, kteří uvažují o financování svých potřeb formou úvěru. V takovém případě, budete splácet jistinu půjčené částky a k nim připočtete roční výši https://www.fahd.cz/urokova-sazba/.

pokladnička

Čím nižší je toto procento, tím méně zaplatíte navíc nad sjednanou výši úvěru. Není pravdou, že by se úrokové sazby stanovovaly jen podle aktuální situace na trhu. Ta je pouze základním vodítkem. Konkrétní výše úrokové sazby se stanovuje vždy individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci žadatele o úvěr. V případě, že se jedná o klienta, který nemá záznamy v rejstříku dlužníků, může získat i nabídku na nižší úrokovou sazbu!

Stále není pozdě na to využít výhodných úrokových sazeb a zažádat o nový úvěr, který použijete na refinancování. Zbytečně prožíváte každý měsíc napětí, zdali se vám podaří včas uhradit všechny složenky. Váš rodinný rozpočet může být rozhodně dostatečný pro krytí běžných výdajů, stačí jen snížit splátky vašich úvěrů. Už příští měsíc můžete splácet mnohem nižší částku tím, že řadu menších nevýhodných úvěrů sloučíte do jednoho. S delší dobou splatnosti se můžete těšit na příjemnější sumu, která vám bude každý měsíc odcházet z vašeho bankovního účtu. A dokonce to nemusí znamenat, že tuto částku musíte splácet až do konce. Kdykoliv je možné zaslat mimořádnou splátku, nebo doplatit zbývající část úvěru. A bez sankcí!

úrok

Po vyplnění kontaktního formuláře se vám ozve zpět finanční specialista, který vám bezplatně zpracuje nabídku. Budete tak mít konkrétní informace o tom, jak by vypadalo vaše splácení. Zjistěte si více informací co nejdříve a už za krátko můžete platit mnohem méně!