pole, domečky, mraky

Málokdo, kdo se chystá začít podnikat má všechno rovnou své a předem finančně zařízené. Mnohdy je potřeba začít bez vlastního kapitálu a půjčit si tam, kde nepožadují žádné doložení příjmu nebo záruky v podobě stálého zaměstnání, které jako člověk, který jde do soukromé sféry, prostě ani mít nemůžete.

Jak od nás vypadá hypotéka na pozemek?

Asi jako jakákoli půjčka na cokoli. Tedy vám půjčíme částku, a vy nám budete splácet postupně její výši. Nebudeme se ptát, jestli jste v registru nebo máte jiný problém, který vám neumožňuje žádat o půjčku v bance. Chápeme, že banky natolik zhoršili podmínky pro úvěry, že půjčovat si finance právě v tomto sektoru není vůbec jednoduché.

A co po vás budeme na zajištění hypotéky na pozemek žádatmy?

Nebojte se, peníze to opravdu nebudou! Stačí jen, že budete ručit vaší nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, která vám dá k tomu souhlas a níže podepsané dokumenty.

Potřebujeme tedy doložit:
– aktuální list vlastnictví max. 1 měsíc starý (LV), nákres z katastrální mapy (KM)
– vyčíslení závazků váznoucích na LV (zástavy, exekuce, apod.)
– kopie občanského průkazu (OP) žadatele i majitele nemovitosti, je-li odlišný
– nabývací titul
– a nejlépe několik fotek nemovitosti nebo odhad znalce v oboru.
Peníze můžete splácet až po dobu 30 let po menších splátkách, takže částka výrazně nemusí zatěžovat dlouhodobě váš rozpočet.

Chcete-li začít podnikat v zemědělství a chybí vám potřebný kapitál pro zakoupení půdy, obraťte se na nás!

Pomůžeme vás s penězi a dopředu za to nebudeme chtít nic. Stačí nám jen ručení nějakou nemovitostí, kterou máte ve svém majetku. To je pro nás záruka, na kterou je spolehnutí.
Peníze budete mít velmi rychle a jejich splácení vás nezatíží. Navíc pokud se vám bude dařit, můžete částku uhradit celou a navíc bez sankcí.

Jsme s vámi, abyste mohli dobře a pohodově podnikat, v jakékoli oblasti budete chtít. Máme potřebné zkušenosti s financováním a víme, že to prostě bezpečně a spolehlivě funguje.

pole, les, obloha