Chystáte se překvapit vaše pubertální dítě velkolepou oslavou narozenin a víte, že to nebudete vůbec snadné? Pokud vsadíte na klišé v podobě restaurace nebo zábavního centra – tak možná ano, ale v opačném případě můžete u vašeho raubíře zabodovat na plné čáře volbou zábavného programu, který je tím nejlákavějším v současnosti.
Lasergame Praha se postará o dokonalý průběh a zážitek vaší narozeninové oslavy, která se neobejde bez toho, aby byly všechny děti spokojené a odnesly si nezapomenutelné vzpomínky.billboard-right(1)

Úspěch vždy tkví ve výběru místa

Není vůbec jednoduché trefit se do požadavek a vkusu téměř dospělého dítěte. Na oslavy, kde se vyskytují kouzelníci a balónky, už je možná staré a jediné, co si přeje, je jít takzvaně s dobou. Abyste mu splnili sen o báječné párty, která patří jenom jemu, a to po boku všech jeho blízkých, rozhodněte se pro hru s laserovou zbraní.
Arény, ve kterých se hry odehrávají jsou vhodné i pro děti a svou atmosférou a prostorem – nadchnou různé věkové kategorie.

Zcela bezpečná zábava pro děti

Principem hry je sice střílet na protivníka a snažit se vyhnout zásahům ze zbraně, ale v tomto případě se jedná pouze o akční hru plnou zábavy, která není vůbec nebezpečná. Děti budou mít k dispozici zbraně, ze kterých budou vycházet pouze laserové paprsky. Jejich zásah není nijak bolestivý a všimnete si ho pouze díky vestě, kterou na začátku hry dostanete.
Na rozdíl od jiných druhů střílecích her je ta laserová tou nejlepší a nejvíce šetrnou variantu ze všech, kdy si vaše děti odnesou pouze zážitek na celý život – nikoliv zranění.skupina

Hry a arény, ve kterých se děti vyřádí

Děti k zábavě potřebují prostor. Toho bude ve 2 arénách více než dostatek a v závislosti od počtu zúčastněných dětí na oslavě jim vyberete takovou, která by pro jejich hru byla ideální. K dispozici máte větší arénu, jakou je Labyrint nebo o něco menší s názvem Aztécké chrámy.
Nabídka her je velmi bohatá, ale v případě dětí se doporučuje zvolit si hry, které jsou vhodné pro začátečníky. Nemějte obavy, užijí si při nich tolik legrace, kolik jenom bude v jejich silách a vaše oslava bude díky volbě tohoto místa tou nejlepší ze všech.