Kdo z nás by si po celodenním shonu nechtěl alespoň na půl hodinky zdřímnout, nebo jenom zrelaxovat a uvolnit se ve své nejoblíbenější poloze? Často nám však tento úmysl překazí nedostatek času, ale ještě obvyklejším důvodem je již ostatními členy rodiny obsazená pohovka v obývacím pokoji, či ležení na terase. Pro tyto situace se nabízí ideální řečení nákupu https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-comfort-khaky, který vás přesvědčí o tom, že se se zakrátko stane vašim nejoblíbenějším doplňkem bytu, terasy, nebo zahrady.
Velký kulatý fialový polštář-vak
Všude tam totiž tento úžasný sedací pytel můžete bez obav umístit a užít si dokonalý odpočinek v rámci celého interiéru a exteriéru domu. Ohromnou výhodou je také jeho provedení v barvě khaki, která je velmi praktická a zároveň v současnosti i módní, zejména u mladší generace. Právě mladí lidé ocení variabilitu tohoto pytle, jenž je opatřen popruhem, s jehož pomocí lze v mžiku vytvořit z klasického rovného polštáře pohodlné a funkční křeslo, v němž si každý rád poslechne svoji oblíbenou hudbu, nebo se začte do knížky. Díky náplni, kterou tvoří polystyrenové kuličky se s tímto doplňkem velmi snadno manipuluje. Množství náplně lze také jednoduše regulovat Nemějte žádné obavy z roztržení vaku a vysypání obsahu, protože pytel je jištěn trojím bezpečným prošitím pevné nylonové tkaniny, kterou lze čistit navlhčenou houbou, nebo hadříkem. Jistě uvítáte také komfortní rozměr tohoto bytelného vaku, které jsou 189 x 140 cm a splňují tak skutečně pohodlné ležení i posezení pro malé i velké neposedy a jejich kamarády, či vaše hosty, kdekoliv v domě i na zahradě.

Dvě děti, svačící u stolu

Dopřejte si originální doplněk do vašeho domu, který se stane jeho hodnotnou a praktickou součástí. Udělejte si radost a objednávejte již nyní na našich stránkách tento, nebo jiný zajímavý model za sníženou cenu.