Počítáte se mezí aktivní osoby a velmi rádi zkoušíte nové věci. Každou chvíli vyrážíte za zábavou, nebo za poznáním. Nejrůznější výlety, výstavy, návštěvy kulturních akcí, či prohlídky historických míst, to je způsob, jak podle vás nejlépe strávit volný čas. Velmi rádi zapojíte i své přátelé a rodinu. Ale jak se zabavit, když se ke slovu přihlásí nevlídné počasí a vy nemůžete ven? Je třeba najít něco nového a netradičního.

labyritn

Hrajete si rádi?
Jistě i vás baví nejrůznější hádanky a rébusy. Už jste slyšeli pojem únikovou hra? Jednu takovou vám představíme https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/
a jistě se jí brzy zúčastníte.

Co budete potřebovat?
Menší skupinu přátel nebo členy vaší rodiny, kteří vám pomůžou uniknout z místnosti za pomoci řešení nejrůznějších úkolů a hádanek. Na úkoly budete mít vyhrazený čas a můžete se spolehnout na to, že prožijete úžasné napětí a zábavu. Týmová práce je zde velmi důležitá a úniková hra zapojí všechny členy. Skvělý zážitek si tak odnesou všichni zúčastnění.

Pracujete jako tým?
Úniková hra je i výborným místem, kde posílit spolupráci v pracovním kolektivu. Zábavnou formou posílí vaše vztahy na pracovišti i komunikaci mezi jednotlivými členy. Uvidíte, že prožít společnou zábavu a podílet se na řešení hádanek a úkolů bude bavit i ty, kteří se do kolektivu na pracovišti příliš nezapojují. Najednou uvidíte své kolegy v jiném světle a budete si odvážet nejen napínavý zážitek, ale i celou řadu důležitých poznatků o sobě navzájem. A když se lépe poznáte, bude se vám v budoucnu mnohem lépe spolupracovat při řešení pracovních úkolů.

lebka

Vyzkoušejte netradiční zážitek a prověřte své schopnosti logického myšlení, rychlého rozhodování i vzájemné spolupráce. Za jak dlouho se vám podaří najít správný klíč k místnosti? A kdo bude ten, komu řešení hádanek půjde nejlépe?