První hodina po probuzení, to je prý nejdůležitější věc, která ovlivňuje, ja bude váš den vypadat. Podle psychologů a expertů existuje několik věcí, které byste němli každý den zapomínat, abyste se stlai nejen úspěšnými muži, ale také vyrovnanými, zdravými a spokojenými.

Úspěšný den tedy stojí na šedesáti minutách toho, co stihnete udělat ihned po probuzení.
Podle psychologů je nejdůležitější před odchodem do práce nabrat energii, určit si směr, vizi a cíl, a pak se vydat vstříc práci a povinnostem. A co udělat před tím, než opustíte svůj byt či dům ve prospěch kanceláře?

Máme pro vás seznam:
Ranní rozcvička
–                     Ranní rozcvička
Nemusíte chodit do posilovny ani se vydat na běh okolo bloku, ne nutně. Avšak protažení těla a svalů po vydatném spánku vám rozproudí krev v těle a přiměje váš mozek, aby se probral. Pročistí to vaši mysl, chvíli se soustředíte jenom na své vlastní tělo a sbíráte energii na nový den. Pokud máte čas a náladu, můžete si jít zaběhat, ale není to nutné. Stačí pár dřepů nebo kliků, jenom rozproudit krev, nabudit se, ne vyčerpat.

–                     Vydatná snídaně
Mozek i tělo pracují jenom na cukry, vitamíny, minerály a vodu. Nemůžete od svého těla očekávat, že bude produktivní, pokud je nenakrmíte. Neměli byste zapomínat na vyváženou stravu, dopřát si něco sladkého, pokud pracujete hlavou. Nezapomínejte, mozek na nic jiného než na cukr nejede. Čím více budete mít po ránu energie, tím lépe se vám bude přes den pracovat. Opravdu – vyzkoušejte to, uvidíte sami.
řešení zpráv
–                     Vyřiďte si korespondenci
Čím dříve vyřešíte, čemu všemu musíte čelit, tím lépe se vám bude plánovat a tím lépe a rychleji zastanete práci, kterou stejně musíte udělat. Reagovat na e-maily, vyřídit poptávky, promazat to, co není důležité a reagovat na všechno, co spěchá. Čím častěji si budete poštu, i tu elektronickou, třídit, tím méně času nad tím budete muset trávit.

–                     Určete si svůj cíl na celý den
Když zjistíte, co všechno ten den potřebujete udělat, bude se vám mnohem lépe plánovat.