Zkuste být chvíli sama. Změní vám to život

Patříte mezi ty ženy, které neumí být samy bez partnera? Sotva se s jedním rozejdete, už hledáte dalšího? Ve vašem životě je stále někdo, bohužel nikdy ne ten pravý muž. Mnoho žen se obhajuje tím, že není sama. Toto je zásadní chyba. Když budete chvíli sama, zjistíte jaká jste a co vlastně chcete.

Dnešní doba médií a sociálních sítí usnadňuje seznamování. Partnera si dnes najdete, aniž byste musela vytáhnout paty z domu. Vždy nějakého muže najdete. Jenže jak rychle jej najdete, tak rychle jej ztratíte. Zpočátku se může jevit jako ten pravý, po chvíli však na něm začnete hledat chyby. Zabouchněte dveře a chvíli je pro dalšího muže neotvírejte. Buďte sama sebou.

Dopřejte si volnost

Výhodou single stavu je fakt, že se nemusíte nikomu zpovídat kam jdete, s kým a proč nebo kdy se vrátíte. Podle nikoho se neřídíte, nemusíte sledovat fotbal v televizi když nechcete. Být sama znamená rozhodovat se a trávit své volno podle svého uvážení a nálady. Nemusíte v sobě nic potlačovat, zjistíte jaká jste, co se vám líbí a co vás baví.

Dopřejte si čas bez partnera, začnete vidět vztahy zcela jinak. Všímejte si drobných detailů, které se týkají vztahů. Postupem času budete mít jiný pohled na to, co se děje na povrchu vztahu, co vlastně chcete a od nového partnera očekáváte. Nebude to jen jiskra a vášeň. Osamělost můžete hodnotit jako hroznou emoci, ale k tomu, abyste poznala sebe sama je naprosto nezbytná. Budete tak schopna najít vztah, který skutečně funguje.

Využijte samotu ve svůj prospěch a objevte své pravé já. Získáte větší sebedůvěru a vnitřní sílu, kterou v novém vztahu využijete. Vaše období osamělosti může trvat několik měsíců i let. Klidně můžete odjet na Bali, prozkoumávat Island nebo vyučovat svou milovanou jógu. Nikdo s tím nebude mít problém a nebude nad vámi ohrnovat nos. Učte se poznávat sama sebe a milovat se taková jaká jste.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: Petra Jelenová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *