Jak zařídit ložnici z masivu?

Ložnice je místem, ve kterém se musíme za každou cenu cítit příjemně. Nikdy by se proto neměl podceňovat vzhled této místnosti, ve které se každý večer ukládáme ke spánku. Jak si ovšem stylově, funkčně a pohodlně zařídit svou ložnici? Velkou službu nám udělá masiv, kterého není třeba se za žádnou cenu obávat. Naopak, pokud stejně tak jako já, milujete vůni dřeva, vzhled suků, prasklin a neodolatelná léta, je pro vás stejně tak jako pro mě, masiv jasnou volbou. Já již své favority mám a proto se tak mohu ihned pustit do zútulnění své stávající ložnice.

 

Do kvalitní postele je třeba investovat

Také každé ráno s těžkým srdcem opouštíte svou postel? Tak v případě tohoto luxusního dvoulůžka z masivu, které jsem navíc opatřila flexibilním diodovým osvětlením, které mým detektivkám před spaním naprosto vyhovuje, bude ranní vstávání ještě o poznání horší. Pokud jsem hovořila o slabosti pro léta a praskliny, které ve mně evokují příjemné pocity, byla tato postel tou nejvhodnější volbou do mé ložnice. Dalším důvodem je rovněž i úložný prostor, který jak všichni dobře víme, nebudeme postrádat ani ve větších bytech. Ruku na srdce, kde se našim peřinám, polštářům a povlečení bude dařit lépe, než v úložném prostoru postele z masivu. Pokud bych odolala příjemným bílým podhlavníkům, bez kterých by postel nebyla kompletní, nikdy bych si to neodpustila. Tato postel tak v mé ložnici plní naprosto všechna má očekávání, co se designu i funkčnosti týče.

Co bych si počala bez nočního stolku?

5619Noční stolky jsou pro mě naprosto nepostradatelní společníci. Je jedno, jestli zejí prázdnotou či jsou napěchované k prasknutí, v ložnici jsou prostě potřeba. Pro mě byly jasnou volbou tyto dokonalé noční stolky, které disponují abnormálně tichým a plynulým dovíráním zvaným „Soft“. Vzbudit partnera skřípavým zvukem zásuvky nočního stolku, jistě všichni rádi oželíme. Noční stolek je navíc vyroben z masivního dubu, který se mi elegantně hodí k mé posteli z masivu. A co víc, kombinace dřeva a bílého skla je prostě neodolatelná.


 

Do ložnice neodmyslitelně patří i šatní skříň

Zejména dámy mi jistě dají za pravdu, že množení se oblečení se prostě nedá žádným způsobem zabránit. Proto se není čemu divit, že se pomalu ale jistě vždy alespoň částečně napasujeme, do části, kde má své oblečení partner a tajně doufáme, že si ničeho nevšimne. Praskne to ovšem zaručeně vždycky. Abych ale prozíravě předešla právě těmto nepříjemným dohadům, týkajících se abnormálně velkého množství šatního oblečení, pořídila jsem si tuto elegantní a hlavně prostornou šatní skříň, kterou jsem jak jinak než umístila do naší ložnice. Uchvátil mě nejen vzhled překrásného starého dřeva, ale rovněž i možnost, pořídit do vrchní části římsy praktické diody. O velkém prostoru, plném fochů a příček, asi není třeba nijak dlouze vyprávět. Skříň tak nejenže plní svůj účel na výbornou, ale i překrásně designově ladí k mé ložnici.

 5652


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *