Recenze Nokia 3310 (2000 vs 2017)

Každý z nás si zajisté pamatuje naprosto jeden z prvních telefonů a to právě Nokii 3310, který byl nerozbitný s naprosto nepředstavitelnou výdrží baterií pro dnešní dobu. Pokud byste s tímto telefonem hodili o stůl, byla by větší pravděpodobnost, že by se rozbil stůl než telefon. Tak právě teď máte možnost si pořídit již zmodernizovanou verzi tohoto telefonu.

Nokia 3310 (2000)

Jedná se již o legendární model telefonu, který je klasicky tlačítkový bez dotykového displaye. Display je černobílý a nemá žádné zvláštní rozlišení, uhlopříčka je 1,5″.


Telefon nemá prakticky žádnou paměť, lze do něj vložit pouze osm úkolů neboli poznámek. Nemá ani paměť na SMS a nebo kontakty. Nepodporuje datové přenosy, nemá bluetooth.

Má krásné 4 hry a to Space Impact, Had, pexeso a Bantumi. Dále z aplikací zde najdete budíček, hodiny a i kalkulačku.

Uvnitř telefon je Li-Ion baterie o kapacitě 1000 mAh a pohotovostní režim je až 245 hodin.

 

3310, nokia,

Nokia 3310 (2017)

Ponechala si starý vzhled, ale zmodernizovala se do dnešní doby. Pyšní se dotykovým displayem s uhlopříčkou 2,4 palců. Display je samozřejmě již barevný, zvýšilo se rozlišení na 320 x 240 (QVGA).

Můžete využívat i internet, posílat e-maily, chatovat přes sociální sítě, jednoduchý internetový prohlížeč.

Má jednoduchý fotoaparát s 2 Mpix, nechybí zde paměť pro písničky. Zanechala se unikátní hra HAD, která je fenoménem a hraje se na všech telefonech, kde je ke stažení na android úplně běžně.

Zůstala i úžasná výdrž baterie, která má kapacitu 1200 mAh v pohotovostní režimu vydrží 744 hodin.

Nokia 3310 2017 je přizpůsobena na DUAL sim, tudíž se dá rovnat jakémukoliv modernímu telefonu.

Telefon si můžete koupit v různých barvách, které jsou úchvatné.

Srovnání těchto dvou modelů

Starší model je černobílý s žádným rozlišením, zatímco novější model má barevný display s krásným rozlišením a úhlopříčkou 2,4 palců. Výdrž dnešní Nokie 3310 je větší a v pohotovostním režimu vydrží o přibližně 500 h více než starý telefon Nokie 3310.

S dnešním modelem můžete hrát více her, a přesto HAD zůstal, navštěvovat internetové stránky, chatovat, fotografovat a využívat i jiné aplikace, které dříve telefon neměl.

Největší příjemnou změnou je design. Telefon stále padne akorát do ruky, ale tlačítka jsou nyní konstruovány tak, aby nedocházelo k přehmatu, jak tomu bývalo dříve. Můžete si vybrat svou barvu ze široké škály barev.

V dnešní době každý z nás uvítá duální telefon, který bude příjemně barevný a bude umět vše, co potřebujeme. To Nokie 3310 (2017) splňuje a zároveň Vám bude připomínat staré časy, kdy mobilní telefony teprve vznikaly a rozvíjely se.

 


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *