Které půjčky se v říjnu vyplatí nejvíc?

Jsou věci, které si plánujete pořídit, ale aktuálně na ně nemáte peníze? A tak zcela logicky přemýšlíte nad tím, že si vezmete půjčku? Určitě to nemusí být špatná cesta, pokud nekývnete na první nabídku a vše si důkladně promyslíte. I s ohledem na to, jaká půjčka pro vás může být tou skutečně nejvýhodnější, která se nabízí. Díky našemu přehledu zjistíte, které to jsou právě v toto podzimní období.

Využijte klasické nebankovní půjčky

Pryč je doba, kdy byly rozdíly mezi bankou a nebankovní společností doslova propastné a z hlediska výhodnosti se doporučovala jenom první možnost. Jak náš podzimní přehled ukazuje, jít se vyplatí i do nebankovní společnosti. Prvním jasným a dokonalým příkladem je společnost Cetelem. Jelikož chceme upozornit primárně na půjčky výhodné, tak musíme začít tím, že úroková sazba začíná na velmi příjemné hodnotě, která činí jenom 6,9 procenta. Koho zajímá i druhá důležitá hodnota, kterou je RPSN, tak to začíná na sazbě 7,12 procent. To jasně potvrzuje, že mluvíme o půjčce výhodné, a to s touto charakteristikou:

  • Dostupná částka je v rozmezí 20 000 Kč – 1 000 000 Kč
  • Splatnost půjčky je v rozmezí 6 – 120 měsíců
  • Doby vyřízení nemusí být delší, než jenom pouhé dva dny

K tomu všemu přidejme i několik dalších pozitiv, mezi která patří i to, že peníze je možné získat nejenom zcela bez ručitele, ale je možné je získat také bez ručení. Dále nelze opomenout možnost libovolného využití, jelikož společnost Cetelem nabízí neúčelové půjčky. Na závěr připomeňme i novinku, že tuto nebankovní společnost již můžete hledat i pod novým názvem, který zní Hello Bank. To výhodnost jenom potvrzuje.

Dobrou volbou je mít i rezervu

Druhý náš tip na zajímavou půjčku v měsíci říjnu je spojený s možností toho, že budete mít připravenou rezervu, kterou v případě nouze použijete. A to ihned, bez nutnosti dalšího schvalování, nebo jiných řešení. Taková půjčka se hodí ve chvíli, kdy přesně nevíte, kolik budete potřebovat, kolik bude věc stát a kdy si ji koupíte. Budete tak mít předschválený limit, ze kterého budete čerpat.

Mnoho lidí za tím vidí jenom možnost, jakou je kreditní karta, nebo jakou je třeba kontokorent. Nejde ale o možnosti jediné. Podívejte se, co dnes nabídne Ferratum půjčka. Nejedná se jenom o půjčku před výplatou, která může být dostupná i zdarma. Zajímavou inovací je úvěr označovaný jako Credit Limit. Kromě toho, že je dobrou finanční rezervou zaujme i nízkou úrokovou sazbou, stejně jako možností čerpat z něho úplně na cokoliv.

Chybí vám jenom pár tisíc?

I to se může stát. V takovém případě je jasný nesmysl žádat o klasické spotřebitelské půjčky, jelikož ty začínají spíše na několika desítkách tisíc. Je lepší zabrousit do segmentu mikropůjček, kde budete mít mnohem větší jistotu toho, že zde získáte, co hledáte. Jelikož je tento segment celkem rozsáhlý, dáme vám tip, kterým je společnost Zaplo. Ta jer osvědčenou možností, kterou v tuto dobu jasně doporučujeme. A jaká je charakteristika půjčky?

  • Suma v rozmezí 1 000 – 8 000 Kč
  • Splatnost v rozmezí 7 – 30 dní
  • Jistota jednoduchého online získání

Jelikož doporučujeme půjčky primárně podle výhodnosti, určitě nesmíme zapomenout na to, podívat se, jak to z výhodností reálně je. Tato půjčka zaručeně patří mezi ideální volbu, jelikož při splnění podmínek může být zcela zdarma. A dané podmínky rozhodně nejsou nijak výrazně náročné. Je tomu přesně naopak. Stačí si u Zaplo požádat poprvé a peníze do zvoleného termínu do poslední koruny vrátit. A že bude vyhovovat i výše finanční částky, to jasně dokládá fakt, že si lze zdarma půjčit sumu ve výši až osmi tisíc korun. A je jasné, že dané peníze mohou být použity skutečně na cokoliv, bez nutnosti uvádět účel.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *