6 krásných tipů na vánoční dárky

Vybírání dárků by měla být radost, rozhodně ne starost. Našli jsme pro vás 6 tipů pro všechny členy rodiny. Inspirujte se.

Kvalitní rum pro tatínka

Potěší, zahřeje a navíc ho můžete i perzonalizovat díky službě gravírování. Napíšete motto, vzkaz nebo třeba necháte vyrýt logo firmy. Kvalitní rum nebo třeba dobrá whisky je skvělá volba.

rum

Hodinky pro maminku

Hodinky vybírejte jen od prověřených autorizovaných prodejců, kteří se specializují na kvalitní značky. Ověřeným obchodem s hodinkami je například Helveti.cz, jehož kamenný obchod najdete na Praze 8.

Německá značka Boccia Titanum používá k výrobě titan a keramiku, jsou antialergické. Na hodinkách je vidět německá preciznost, nadčasový design. Můžete vybrat hodinky spíše elegantní, ale i více univerzální, které se hodí pro různé příležitosti.

hodinky

Dalekohled pro dědečka

Jestli máte tátu, co miluje turistiku, chodí často na rozhledny, nebo pozoruje zvířata, pak je dalekohled skvělá volba. Dalekoholedy Fomei kladou důraz na kvalitu provedení, mají vysokou světelnost, zároveň však nejsou těžké. Na turistiku se zaměřte na tyto kategorie: Beater, Leader R, Leader, Bird, Terra.

dalekohled

České termoprádlo pro bratra

Jestli rád běhá nebo se věnuje extrémním sportům, určitě by mu ve výbavě neměla chybět nová a kvalitní značka Scutumwear. Výrobce funkční prádlo šije tak, aby na těle vytvořilo druhou kůži, navíc se jedná o ryze český produkt. Oblíbili si ho vojáci a outdooroví sportovci, kteří jej testují v misích nebo v náročných podmínkách. Je opravdu odolné a dokonale splyne s tělem. Prádlo si drží svůj tvar i po mnoha praních, má prodlouženou délku a nevytahuje se nahoru. V zimě hřeje, v létě chladí. Výborně odvádí pot a prakticky hned schne na vzduchu. Nemůžete vybrat lépe.

termo

Víkend na horách pro babičku

Darujte cestovatelský zážitek. Výbornou lokalitou je Šumava a okolí Lipna nebo třeba sever Čech a Liberecko. Lipno je ideální pro výlety, je tam známá stezka v korunách stromů a spousta turisticky lákavých míst. Na severu Čech zase čeká krásná botanická zahrada, nebo architektonický skvost Ještěd. Stačí zarezervovat ubytování v příjemném hotelu.

Čepice Kama pro sestru

Opět česká značka, opět velmi kvalitní a oblíbená nejen mezi sportovci. Čepice Kama je pletená z merino vlny a vybírat můžete ze tří barevných odstínů. V obchodě Affekt najdete i další produkty značky Kama, krásné jsou i svetry s norským vzorem nebo rukavice.

čepice

Máte už nakoupené vánoční dárky?


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *