Zabavte vaše děti i v dešti

Je po Velikonocích a nejbližší prázdniny jsou ty velké. Poslední dva měsíce školy utečou jako voda, Už přemýšlíte, čím odměníte vaše malé žáčky? Vaše děti mají jistě rády pohádky, kdo by také neměl? Zavítejte proto do internetového obchodu Filmnadvd.cz, kde najdete velmi pestrou nabídku různých filmů včetně animovaných pohádek. Vyberete si určitě tituly pro sebe i pro vaše děti.

Mají vaše děti rády autíčka? Hrají si s nimi? V tom případě se jim určitě budou líbit animované pohádkové příběhy Autíčka – velmi úspěšný vzdělávací dětský animovaný seriál, který byl oceněn již několika prestižními televizními cenami Emmy. Autíčka se chovají jako lidé, mají lidské vlastnosti jako lenost, nezodpovědnost, statečnost, spolehlivost i laskavost, mluví jako lidé a zažívají různá dobrodružství. Učí nenáročnou hravou formou děti rozeznávat dobré od špatného, poznávat správné hodnoty a ukazují, jak by se v různých situacích měl správný člověk zachovat. Autíčka vaše děti zaujmou také svým vzhledem, jsou roztomile kreslená.

1397459735_f7Mjp

Když jsme u autíček, můžete vašim dětem pořídit také pohádkový příběh z dílny Disney Auta. Auta vypráví příběh závodního auta Bleska McQueena, který chce vyhrát závod o zlatý píst. Po cestě na závodiště jej však kamion nešťastnou náhodou vytrousí a Blesk se dostává do zapadlé Kardanové Lhoty. Setká se tu s bývalým závodním šampionem, který mu poradí, jak nadcházející závod vyhrát.

Ovšem ani holčičky zde nepřijdou zkrátka, můžete jim pořídit Ledové království či kouzelné pohádkové příběhy Máša a medvěd. Když bude o prázdninách pršet, zabaví DVD pohádky vaše děti na dlouhé hodiny. Neváhejte a navštivte i vy FilmnaDVD a vyberte si zajímavé filmy pro vás i vaše děti.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *