Všechny zásilky na jednom místě – NajdiBalík.cz

Napadlo vás někdy při vyhledávání stavu vašich zásilek, jak pěkné by bylo mít track and trace systémy jednotlivých dopravců soustředěné na jednom místě a nemuset pokaždé hledat příslušné nástroje někde jinde? Právě proto je zde nový portál NajdiBalík.cz, který nabízí sledování zásilek online, pro všechny dopravce na jednom webu. Výhody systému pocítí nejen běžní odesílatelé a příjemci zásilek, ale např. i e-shopy a v neposlední řadě samotní dopravci.

Výhody pro běžné uživatele

S novým systémem již nebude nutné vyhledávat zásilky na webech jednotlivých společností a složitě tak pátrat po tom, kde má ten který dopravce na svých stránkách vyhledávání umístěno. NajdiBalík.cz nabízí svým uživatelům čistý a přehledný design a jediné pole platné pro zásilky všech přepravců. Odesílatel i příjemce zásilky si tak pomocí identifikačního čísla mohou jednoduše zkontrolovat její stav. Veškeré potřebné detaily jako jsou datum podání, trasa či aktuální poloha se uživateli zobrazí v jednotném designu i s logem konkrétního dopravce. Pro odpověď na otázku „kdy mi přijde balík?“ si tak nyní mohou uživatelé chodit stále na stejné a dobře zapamatovatelné místo: na web NajdiBalík.cz.

Výhody pro dopravce a hromadné odesílatele

Pro e-shopy a další podnikatele, kteří odesílají velké množství zásilek prostřednictvím několika různých přepravců, představuje NajdiBalík.cz možnost odkazovat ve svých materiálech pro zákazníky na jedinou adresu a tím zvýšit míru zákaznického komfortu a v konečném důsledku i spokojenosti klientů. Dopravci potom pocítí častější využití svých nástrojů pro sledování zásilek online díky přehlednosti, jednoduchosti a vlastnímu marketingu NajdiBalík.cz. Pro dopravce i prodejce zde platí jednoduchá rovnice, čím více spokojených zákazníků, tím více objednávek a zásilek.

NajdiBalík.cz samozřejmě chystá i zavedení dalších funkcí a inovací systému, které budou postupně přidávány a ještě více tak všem odesilatelům a příjemcům zásilek zjednoduší jejich sledování.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *