Vdávat se jako rocková princezna

Nevěsta jak šlehačkový dort, ženich v tmavém obleku, zlaté prstýnky, všude kolem pastelové barvy. Že vás tohle nebere? Že byste chtěli svou svatbu pojmout trošku nápaditěji…a navíc máte oba rádi rockovou muziku? Zkuste to tedy trochu jinak…

 

Pokud nevěsta nechce být příliš výstřední, ale přesto chce do svého outfitu vnést nějaký rockový prvek, stačí černý křivák přehozený přes klasické bílé svatební šaty. Dobrý nápad jsou také lodičky s kovovými ozdobami (hroty) či kytice z rudých růží místo obvyklých subtilnějších tvarů i barev. Samozřejmostí jsou doplňky – „rockovějších“, avšak přesto elegantně vypadajících náušnice, prstenů a řetízků se najde spousta. Ženich si může vystačit s bílou košilí, kalhotami koženého vzhledu a vysokými botami. Basista Mötley Crüe Nikki Sixx zvolil při své svatbě v roce 2014 oblek, ale k němu šátek do vlasů typu bandana, výrazné stříbrné šperky a na nohy „conversky“.

Pokud jste odvážnější, můžete do bílého základu svatebních šatů přidat další barvy či zvolit úplně jinou barvu šatů. Heavymetalové či gothic páry volí černou, temně nachovou či rudou, mezi známými osobnostmi jsou nejspíš nejznámějším příkladem Chad Kroeger (Nickelback) a Avril Lavigne. Ta si v roce 2013 brala svého vyvoleného právě v černých šatech.

 


Důležité jsou také všechny detaily okolo. Svatební oznámení si můžete nechat vyhotovit ve formě lístku na koncert s datem svatby, místem svatby a jmény „účinkujících“ (zamilovaného páru), prstýnky mohou být místo obligátního zlata třeba ze stříbra či z chirurgické oceli, svatební dort může mít na špičce marcipánovou kytaru… Fantazii se meze nekladou. A hudba na samotný obřad či na párty? Ne nadarmo se rockové balady považují za ty nejkrásnější.

A mimochodem…říká se, že milenka nesmí chybět na žádné svatbě. Ne že bychom schvalovali nevěru, ale pokud se žení kytarista z kapely či jen běžný kytarový nadšenec, dá se o takové „milence“ s nadsázkou hovořit – akustická či elektrická „partnerka“ tráví se ženichem právě ty chvíle, kdy dotyčný není se svou milovanou. Na některých svatebních fotografiích se tak kytara objevila například symbolicky mezi ženichem a nevěstou ležícími v trávě. Ovšem ne proto, aby je rozdělovala – hudba mnohé páry naopak přímo seznámila a spojila.

Autorka: Pearl


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *