Užijte si léto pod oblohou. Jako doma.

Léto je jedno z nejkrásnějších období v roce. Je to čas grilování, výletů, vodních radovánek, užívání si krásného počasí venku s rodinou a s přáteli. Je to čas dovolených a pohody. Pokud máte terasu nebo zahradu, díky venkovnímu nábytku máte možnost vytvořit si venkovní království, které vám umocní prožitek z léta. Pokud nemáte, vytvořte si obývák, ložnici, relaxační prostor nebo pracovnu venku. Klidně i pod širou oblohou.

Venkovní pohoda s rodinou a přáteli

To je motto nového druhu tkaného venkovního nábytku od zajímavé společnosti, kterou založil bývalý fotbalový brankář Bobby Dekeyser v roce 1990. Po zranění,  přesto, že měl nabídky od divizních týmů, rozhodl se místo kariéře ve fotbalu hledat, jak spojit pohodu a  kvalitu. Založil společnost Dedon, která svou posedlostí kvalitou i  moderními technologiemi, hledáním nejlepších světových tkalců,  výjimečností produktu, láskou k  luxusnímu ručnímu řemeslu, používáním technologií, které zaručují odolnost v extrémních podmínkách v kombinaci s uměním uměleckého řemesla, přitahuje lidi vychutnávající si venkovní prostředí bez kompromisů.

Kdekoli.

Inspirací pro dokonalý úkryt pro relaxaci na terase, zahradě, pod oblíbeným stromě, nebo kdekoli,  kde vás napadne, je pohodlné a soukromé lehátko, naložené polštářky. Fascinující designový talent, Daniel Pouzet, spolu s  francouzsko-rumunským designérem Fredem  Fretim, vytvořili kolekci nadprůměrně pohodlných a soukromých lehátek. Specialitou jejich kolekce The Nestrest od Dedonu je použití speciální vláknité vazby dovolující těm, kteří jsou uvnitř, aby viděli ven, a zároveň je zabráněno, aby bylo viděno dovnitř. Tato ikonická svatyně houpající se ve vánku se stala oblíbeným místem dokonalého odpočinku, nebo unikátním místem pro práci. Dílo inspirativních designérů DEDONu inspiruje pro vytvoření  svojí vlastní Oázy pohody.

Daniel Pouzet pokračoval ve vlastní tvorbě lehátka inspirovaného vysokými stropy filipínských resortových vil. Košovitá stuktura vychází z The Nestrest Collection a vy si můžete mimo komfortu a pohodlí můžete užívat i opalování.

Léto je zábavné

Další inspirací od Dedonu je letní lehátko Orbit z The X Collection desinéra Richarda Friniera, který překvapuje, inspiruje a svými nápady těší více než deset let. Lehátko má něco, že lidi láká skočit dovnitř. Otáčivá schopnost, velkorysé rozměry a snadná mobilita tvořená ručním řemeslem, zajišťuje bezkonkurenční komfort plný polštářů a  umocňuje prociťování okamžiku při zábavě i odpočinku nebo pozorování hvězd.

Léto je životní styl, patří k němu cestování, romantika, zábava, hudba, dobré jídlo, pití, společnost i soukromí. Ať už máte možnost využívat pomocníky z řad luxusních zahradních nábytků od DEDONu, nebo při tvoření využíváte svoji kreativitu a upouštíte uzdu svým fantaziím, jistě dáte zapravdu, že mít svoje venkovní letní místo, kde si budete užívat pocit svobody a pohodlí, za slunce nebo za deště, přináší jen to pozitivní.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: Olen Orasa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *