Trvalá na řasy je opět v kurzu

Neexistuje na světě žena, která by netoužila mít dlouhé a husté řasy. V dnešní době je na trhu celá řada přípravků a triků jak kýženého výsledku dosáhnout. Do módy se vrátila trvalá na řasy.

Co je trvalá na řasy

Důvodů, proč použít trvalou na řasy je celá řada. Řasy budou dlouhé, husté a se správným přípravkem také krásně natočené. Snad jste již vyzkoušela nejrůznější možné i nemožné řasenky nebo kleštičky na řasy a výsledný efekt trval pouze chvilku, poté jste musela aplikaci opakovat.

Právě proto nyní máte možnost využít efektivní trvalou na řasy. Trvalá na řasy se používá především v kosmetických salonech. Donedávna byly trendem nalepené trsy řas, které vydržely po několik měsíců. Trvalá na řasy je časově méně náročná a s mnohem lepšími výsledky. Pracuje se pouze s vlastními řasami. Je vhodná pro každou ženu, bez rozdílu délky a síly řas. Díky ondulaci získáte nádherný pohled, nádherně natočené řasy. Opticky se vám zvětší oči.

Trvalá na řasy se dělá pomocí speciálních natáček, které se aplikují na řasy. Kosmetička následně aplikuje přípravek, který řasy udrží v natočeném stavu. Celá fáze trvá asi 15 minut. Následně se aplikuje neutralizační tekutina, opět na 15 minut. Natočené řasy si svůj tvar udrží po dobu až tří měsíců.

Řasy lze také nabarvit

Po aplikaci trvalé je možné si řasy nechat také nabarvit. Získáte výrazný pohled bez nutnosti líčení. Moderní trvalá na řasy je velice šetrná k řasám. Nemusíte se obávat nežádoucího poškození či dokonce vypadnutí řas. Trvalá ondulace na řasy a její aplikace stojí v kosmetickém salonu okolo 300 – 400 Kč. Barvení řas stojí něco okolo 100 Kč. Jedná se o časově i finančně nenáročné zvýraznění řas.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: Petra Jelenová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *