Teambuilding pro firmy, který plní svou úlohu

Firemní kultura, vztahy na pracovišti, firemní školení, prezentace či motivační nebo oddechové akce! To vše jsou cíle, které si vedení firem vytyčí na tzv. firemním teambuildingu. Jak již název napovídá, budování týmu lidí, spolupracovníků, které povedou k dobré atmosféře na pracovišti, a potažmo k dobrým pracovním výsledkům, je ne vždy lehký úkol. Proto je důležité firemní akce uspořádat s dostatečným rozmyslem, aby se zaměstnanci skutečně pobavili, uvolnili a odcházeli z dobrým pocitem.

Co je dobré promyslet?

  • Počet osob. Kolik lidí bude na této firemní akci? Pět, deset, nebo dokonce stopadesát? Určitě je rozdíl zvládnout zorganizovat zábavu pro větší počet lidí. Například zábavná činnost pro pět lidí může pro velký počet lidí znamenat dlouhé čekání, ztrátu zájmu apod.
  • Cíle. Určete si jeden až dva cíle, a těmto cílům podřiďte vše ostatní. Například může být cílem lépe se poznat? Poznat firmu? Napravit pošramocené vztahy? Motivovat k lepším výsledkům, nebo si jen tak zablbnout a odpočinout od běžné rutiny?
  • Místo. Jistě, každý máme své představy o tom, co je dobré, vhodné a co se nám líbí. Ale aby firemní teambuilding měl kýžený efekt, je třeba brát ohled na výše zmíněné body a na to, čemu by dali přednost vaši zaměstnanci.
  • Zábava. Z čeho vybírat? Je toho dost. Například se můžete věnovat střelbě, adrenalinovým sportům, něco kreativního vyrobit, nechat se bavit například na nějaké show, zkusit netradiční sporty, nebo turistiku.

Kde firemní akci uspořádat?

Aby místo vyhovovalo všem kritériím, je třeba dobře hledat, nebo vycházet z dobrých zkušeností ostatních.

Jako dobrá volba se ukazuje Equitana Hotel Resort, kde je možné uspořádat akce všeho druhu.  Pobyt zahrnuje různé aktivity, wellness procedury, ubytování pro menší i velké skupiny, výbornou kuchyni a mnoho dalšího. Tento resort najdete ve středních Čechách. Konkrétně bych rád zmínil několik zajímavých aktivit, které zde lze vyzkoušet. Například zorbing, což je vzrušující jízda v kouli. Zahrát si také můžete lidský fotbálek, zkusit lukostřelbu, bubenický workshop nebo lanové překážky.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *