fanda

Kam na fotbal? Tipy, které nezklamou

Jste fotbalovými fanoušky? Pokud ano, nemusíte sledovat fotbal jenom doma u televize, nebo například ve sport barech. Můžete ho snadno sledovat i živě, jelikož navštívit fotbalová utkání přímo na stadionech dnes není skutečně nic složitého. A kam vyrazit? Máme pro vás tipy, které nezklamou.

Zkuste Německo

To nadchne tím, že je k naší zemi skutečně velmi blízko, díky tomu stačí jenom pár hodin cesty a již můžete být na určeném místě. A kam svou cestu za dobrým fotbalem směřovat přesně? My doporučujeme lístky na Bayern Mnichov. Tento německý klub má nejenom velmi bohatou historii, ale ukazuje také svou kvalitu, a to ve spojení s řadou velmi známých hráčů. K tomu všemu nezapomeňte přidat také skvělou atmosféru na stadionu. Pokud vyrazíte, pamatujte na to, že Allianz Arena pojme přes 71 000 diváků.

Co takhle za nejlepším evropským fotbalem?

Pokud nechcete být zklamáni tím, že by fotbalové utkání nemělo požadovanou úroveň, můžete si vybrat i takový zájezd, u kterého je jistota, že ji mít skutečně bude. Jak na to? Stačí si pořídit vstupenky na Ligu mistrů. A to nikoliv na klasické zápasy, ale přímo na finále. Budete tak mít jistotu, že uvidíte ty nejlepší z nejlepších. A kdy přesně? Zapište si do kalendáře datum 3. 6. 2017. A kam pojedete? Přivítá vás Millennium Stadium. Navíc celý zápas může být organizován a tak získáte:

• Lístky
• Letenku
• Ubytování

I v ČR lze vidět zajímavý fotbal Nemusí to být nutně jenom zahraničí, jelikož i v České republice můžete vidět zajímavý fotbal. Zahraniční úrovně sice nedosahuje, ale přesto je o co stát. Ligové týmy najdete v mnoha koutech naší země a je jenom na vás, kterému konkrétně fandíme. Pokud se podíváme na trojici těch, které v oblíbenosti dominují, je to zcela jistě Sparta, Slavia, Plzeň. Možných dalších adeptů na možnost fandění je však také celá řada. Tím si buďte jisti.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *