Jaro je tu, a s ním i jarní úklid

Jaro je tu .…a s ním i již tradiční, málokým zbožňovaný jarní úklid. Asi málokdo má tuto činnost v oblibě, avšak pokud to chceme mít doma hezké a voňavé je to činnost nutná a nevyhnutelná. Samozřejmě, že si můžete sjednat paní na úklid, nebo nějakou úklidovou firmu, avšak ne každý na takovou službu má peníze a právě pro tyto lidi jsou následující tipy na výrobky, se kterými si úklid velice zjednodušíte a možná Vás dokonce i začne bavit! Začněme tedy hezky od podlahy. Již není nutné, jako to bývalo kdysi dávno, lézt po podlaze po čtyřech s hadrem v ruce, v dnešní době máme nepřeberné množství rotačních mopů, parních mopů, dokonce i robotických mopů, které v podstatě veškerou práci vykonají za nás! Pro příklad uvedeme: Úklidový set s rotačním systémem Leifheit Sada TWIST SYSTEM NEW, Parní mop bez potřeby použití chemikálií Vileda Steam mop, Robotický mop Vileda Virobi Slim shromažďující prach, vlasy a chlupy na elektrostatickém hadříku.

044 377

Další takovou velkou úklidovou činností je neoblíbené mytí oken, zrcadel a dalších skleněných ploch, kdy myjete, leštíte, už Vás neskutečně bolí ruce a stále nejste spokojeni s výsledkem, stále jsou vidět další a další šmouhy. A právě tuto práci za Vás téměř zastane takzvaný, v poslední době čím dál tím oblíbenější, vysavač na okna, troufám si říct, že práce s ním je velká zábava. Navíc existují i vysavače, ke kterým se dá nacvaknout libovolně dlouhá tyč, tudíž dosáhnete i na hodně vysoká okna. Pro příklad: Vysavač na okna s tyčí a mopem na okna Window Cleaner, Čistič oken Vileda Windomatic.


Při úklidu domácnosti nesmíme zapomenout na různé čisticí prostředky, které nám pomohou s odstraněním skvrn, rzi, vodního kamene, mastnoty, atd. Vybírat ty správné si můžete v této kategorii. Čím dál tím více lidí začíná myslet a žít ekologicky, což je samozřejmě správné a pro ty je právě nabídka Ekologických čisticích prostředků. A máme hotovo, byteček (domeček) jako klícku, podlaha se leskne, přes okna nám krásně svítí slunce, ale ještě něco nám chybí, vůně, domácnost nám provoní svíčky, osvěžovače vzduchu do zásuvky, osvěžovače ve spreji vybírat můžete z mnoha druhů. Doufám, že Vám tento článek byl alespoň trochu nápomocný v plánování jarního úklidu, nebo že jste se při jeho čtení alespoň pobavili.

Ilona z týmu Zboží-Pro.cz 


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *