Idea maker: co dělá a jak?

V prvních desetiletích 20. Století v USA začal vznikat marketing, proces na uspokojování potřeb zákazníka. Myšlenka vznikla jako spojení s nadvýrobou, kdy cílem nebylo jen zvyšování osvědčené výroby cestou vyšší produktivity a masovosti, získávání volných trhů, ale řešení otázek. Během 20. Století se marketing vyvíjel a na začátku 21. Století, s rozvojem internetu, podstupuje další evoluci. Marketing a e-marketing se zatím rozlišuje, ale do budoucna se dá očekávat spojení těchto výrazů.

Internet je budoucnost. Marketing bude hrát svou roli i v komunikaci domácí ledničky s elektronickým obchodem. Pokud i vy vnímáte internet jako budoucnost, pravděpodobně začnete využívat Idea makera, člověka zběhlém v digitálním marketingu. Marketing ať už v původním nebo novém pojetí znamená realizovat přání svých klientů, kteří chtějí uspokojit své zákazníky. Zákazník je klíčový pro úspěšný obchod. Jak ale v dnešní době být úspěšný tak, aby si zákazník vašeho obchodu, zboží nebo služby všiml v oceánu obchodů, zboží nebo služeb?

Nejen v internetovém prostředí je potřeba se odlišovat. Být jiný, nedělat věci stejně. Idea Maker vám pomůže ve vaší firmě cokoli změnit. Chcete slogan, který vás odliší od konkurence, bude zábavný a nebude nudný? Potřebujete popisky, které vašim zákazníkům sdělí, kdo jste? V internetovém prostředí jsou důležité i domény, celé webové stránky.. Máte hrubou představu,ale dál se už nedostanete? Idea Maker vám vlije novou krev do žil a přemění vaše představy ve skutečnost. Má v malíčku digitální prostředí, sociální sítě, tvoří texty a zná chování na internetu i v tištěných médiích. Zanalyzuje současný stav, předloží koncept vizí a jak dosáhnout cíle, který chcete.

Idea Maker se bude ptát, Váš zdánlivě zbytečný dotaz nikdy pro Idea makera není zbytečný. Musí vědět vše, aby pro vás vše co chcete, mohl udělat. Co jako podnikatel chcete? To, co chcete je potřeba zpracovat originálně, musí znát váš produkt nebo službu, aby se mohla rozletět do světa. Kdo vaši službu nebo produkt bude potřebovat? Mladí, lidé středního věku nebo senioři? S Idea makerem žádný problém není problém a každou vaši představu promění ve skutečnost. Je to váš partner v marketingové komunikaci.

Každý umíme něco jiného, všichni neumíme všechno, proto pokud chcete uspět v marketingové komunikaci směrem k vašim zákazníkům, investice do Idea makera je to nejlepší, co můžete pro váš obchod udělat.

 Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *