HUAWEI P9 Titanium Grey Dual Sim – odzbrojující luxus

Cool telefon HUAWEI P9 Titanium Grey Dual Sim! Mnohými velmi očekávaný okamžik. Na rozdíl od Huawei P8 jde vidět, že si výrobci potrpěli na maximální jedinečnosti – zkrátka jde vidět, že dělali všechno proto, aby ve Vás vyvolali pocit pohodlí a luxusu. A to se jim také podařilo! K výrobě si Číňani přizvali fotografickou společnost Leica, což je jedním z mezníků, proč je mobil tak originální. O P9 se díky tomu začalo mluvit jako o jednom z nejlepších fotomobilů vůbec.


Mobil se chlubí tím, že na zadní straně místo jedno fotoaparátu jsou hned dva! Oba snímače mají rozlišení 12 Mpx, ale rozdílné použití. Jeden z nich snímá barvy a druhý, monochromatický, se zabývá sledováním detailu obrazu. Celá kombinace je něco co jste ještě nezažili! Fotoaparát dokáže vyfotit vše bez rozdílu naprosto perfektně. Je to jako byste nosili v kapse jeden obrovský fotoaparát. Ale ne. Nenosíte!

Rozměry telefonu jsou 145 × 71 × 7 mm. Telefon váží pouhopouhých 144 g, tělo je totiž z leteckého hliníku. Displej 5,2”, kapacitní IPS LCD, s luxusním rozlišení 1 080 × 1 920. Použitý je displej technologie IPS-NEO. IPS už dlouho známe, ale NEO je v mobilním světě relativně novinkou. Jde o technologii, která využívá jiný způsob „řazení“ tekutých krystalů při vykreslování jednotlivých obrazových bodů. V praxi přináší výrazně lepší pozorovací úhly. Dále skvělých 32 GB a microSDHC. RAM: 3078 MB, Baterie: 3000mAh. Procesor: Hisilicon Kirin 955 a operační systém Google Android 6.0.

Huawei se postupně vypracoval na největšího specialistu ve výrobě kovových smartphonů. Pochvalu si zaslouží matný zadní povrch, který zbytečně neklouže a nezachytává otisky prstů. Dotekem model P9 na své vlastníky určitě velmi dobře působí. Velmi chválihodné a obdivuhodné je to, že se veškerá mechanika byla vměstnána do 7 milimetrů tenkého těla.

Telefon bych doporučil všem, kteří mají zájem o funkčnost skloubenou s výkonností. Lidem, kteří mají zájem o fotografování, nebo natáčení videí. Všem, kteří se nebojí zkoušet experimentovat.

huawei-p9-titanium-grey-dual-sim-defaultReklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *