samsung

Galaxy S7, skutečná vlajková loď

Letošní vlajková loď giganta Samsungu, Galaxy S7 se Korejcům mimořádně povedla. Vedle skvělého a elegantního provedení nabízí telefon také neuvěřitelně nadupaný hardware. Stejně jako jeho předchůdce, tak i Galaxy S7 je rozdělený na flat verzi a edge verzi.Design na jedničku

Samsung u svého modelu Galaxy S7 sáhl po kombinaci kovu a skla. Telefon i ve flat verzi je mírně prohnutý, takže i přes jeho velikost skvěle padne do ruky. Zadní strana je vyrobená ze skla a dokonale pasuje s kovem, který celou „es sedmičku“ lemuje. Uživatelsky nevyměnitelná baterie tomuto designu nahrává. Mě osobně se design velice líbí včetně lehkého prohnutí, které usnadňuje jeho používání. Ani mi nepřijde, jako bych v ruce držel telefon s displejem o velikosti 5,1 ´´, možná i díky skvělé váze 152 g.

Jediné mínus designu jsou možná skleněná záda telefonu. Ne, že by nebyla hezká. Snadno se ale umatlají a poškrábou, čemu můžete předejít vhodným ochranným krytem.

Odolný telefon

Galaxy S7 disponuje důležitým certifikátem IP68, což telefonu dává do vínku odolnost vůči prachu i vodě. Ať už tedy budete pracovat v prašném prostředí, nemusíte se o svého miláčka obávat. Voděodolnost je garantovaná do hloubky 1,5 metru po dobu třiceti minut. Sám jsem jeho voděodolnost několikrát testovat, a skutečně telefon bez problémů funguje dále.

Fotografie, hry, na co si jen vzpomenete

Díky opravdu velice skvělé výbavě i fotoaparátu se stane váš telefon přítelem, který vás provede nejrůznějšími multimédii. Samsung Galaxy S7 disponuje vylepšenou světelností a v kombinaci se 12 Mpx fotoaparátem se můžete těšit na dech beroucí fotografie i videa.

Milovníci her by také měli zbystřit. Dostatečně výkonný procesor i operační paměť předurčuje telefon k hraní her. Vždyť procesor se pyšní osmi jádry s taktem 2,3 GHz a operační pamětí RAM 4096 MB. Telefon se ani při delší zátěži nijak významně nepřehřívá, nebo alespoň jsem větší přehřátí nezaznamenal, ani při delším hraní graficky náročných her, jako třeba Real Racing 3, nebo Beach Buggy Blitz, který vždy proměnil telefon v malá kapesní kamna.

samsung


Paměť a baterie

Samsung Galaxy S7 se dodává s 32 GB interní paměti, pomocí SD karty ale můžete paměť rozšířit o dalších úctyhodných 200 GB. Baterie disponuje kapacitou 3 000 mAh, a díky vylepšenému rychlému nabíjení můžete vaši „es sedmičku“ nabít za 90 minut, tak říkajíc z nuly na sto.

Dojmy z telefonu jsou úžasné, po všech stránkách. Za dobu používání, asi čtyř měsíců, se mi dosud nestalo, že by se telefon byť jen jednou seknul. Ani v rámci výkonu telefon nijak nekulhá, a že jej nijak nešetřím. Samsungu se zkrátka Galaxy S7 královsky povedl.Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *