Chcete zvednout cenu bytu? Zkuste Home staging

Vidíte pojem Home staging poprvé? Pravděpodobně patříte mezi ty, kdo se s ním doposud nesetkali. Prodáváte-li či pronajímáte nemovitost, jedná se o velmi užitečnou službu.

Nemovitostí, které jsou na prodej či na pronájem, je skutečně velmi mnoho. Lidé se v podstatě neustále stěhují, ať už o ulici dále nebo do nového města či kraje či mění větší byt za menší, atd. Nové byty a domy se také staví. Uspět s nabídkou další nemovitosti na prodej či k pronájmu je v takovéto konkurenci poměrně těžké.

Uspějte na trhu s realitami

Je velmi důležité zájemce o nemovitost nalákat. Čím se vaše nemovitost liší od ostatních? Proč by se lidé měli zajímat právě o ní? Zmiňte každou výhodu této nemovitosti. Pozor však, aby byla pravdivá. Jakékoliv nedostatky lze odhalit už při první prohlídce. K nalákání kupců či nových nájemníků vám pomůže Home staging. Princip Home stagingu je velmi jednoduchý: udělejte svůj byt ještě krásnějším a prodejte jej tak za vyšší cenu. Jedná se o přípravu nemovitosti k pronájmu a prodeji takovou, aby se třeba obyčejný byt proměnil v očích zájemce na dokonalé místo pro život.

Toto umí Home Stager, který se na vaši nemovitost přijde podívat a projde s vámi každé místo a sdělí vám svá doporučení. Byt by měl na základě těchto doporučení vypadat prostorně, vzdušně a světle. Důležité je, aby zde bylo pouze minimum nábytku. Home stager vás přitom nebude nutit do žádné rekonstrukce.

Vaše nemovitost nebude viset na inzertních portálech dlouhé měsíce, nemusíte se spoléhat ani na realitní kancelář. Stačí byt správně naaranžovat, uklidit před nafocením a prohlídkami. Mnozí Home stageři disponují také půjčovnou nábytku a s úpravou bytu vám tak pomohou jednoduše.


Reklama pod tímto článkem za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílejte to dál světu.

Autor příspěvku: Petra Jelenová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *